banner.jpg, 49kB

Restaurace U Hastrmana

Restaurace U Hastrmana je nedílnou součástí Domácího pivovárku Velký Rybník. Právě zde totiž můžete ochutnat piva značky Velkorybnický Hastrman, domácí točenou citronovou limonádu a mnohé další.


Restaurace nabízí příjemné prostředí za hezkého počasí, kdy je otevřená venkovní terasa s 20 místy a 10 místy pod přístřeškem. Když počasí nepřeje, je tu ještě uzavřená terasa s 19 místy, kam si můžete vzít i svého domácího mazlíčka, a hlavní sál, kam se vejde 35 hostů.


Z bohaté nabídky jídel si jistě vybere každý. Přes léto se každý den vaří polévka a hotová jídla. Dále si můžete objednat klasická smažená jídla, pro milovníky ryb nabízíme například smaženého kapra, pstruha po mlynářsku a filet z candáta na víně. V naší nabídce nechybí ani sladká jídla - ovocné tvarohové knedlíky, palačinky s marmeládou nebo zmrzlinou, zmrzlinový pohár. Pokud nechcete oběd ani večeři, ale jen nějakou tu chuťovku k pivu, kromě utopenců, nakládaného hermelínu a klobásy doporučujeme bramborové lupínky, smažené cibulové kroužky v pivním těstíčku nebo pečené vepřové porcované koleno s hořčicí a křenem. Aktuální nabídka pokrmů se však mění v závislosti na dostupnosti surovin, a tak raději sami přijďte nahlédnout do jídelního lístku v restauraci. V zimním období je provoz restaurace omezen.


Přímo v restauraci se dají zakoupit PET lahve s pivem Velkorybnický Hastrman o objemu 1 litr nebo 1,5 litru a skleněné lahve o objemu 0,5 litru. V nabídce bývají všechna aktuálně točená piva. Dále zde nabízíme podtácky, etikety a sklenice s logem Domácího pivovárku Velký Rybník, které naleznete i v našem e-shopu.

Exkurze do pivovárku jsou možné jen po předchozí domluvě.

Fotogalerie

Restaurace U Hastrmana    Restaurace U Hastrmana    Restaurace U Hastrmana    Dej Bůh štěstí Restaurace U Hastrmana

Nabídka piv

Otevírací doba

Po: zavřeno
Út:  12:00 - 20:00
St:  12:00 - 20:00
Čt:  zavřeno
Pá: 12:00 - 20:00
So: 12:00 - 20:00
Ne: 12:00 - 19:00

Aktualizováno: 31.08.2020


© Velkorybnický Hastrman
Náhodný obrázek